PARHOKEJU

PARHOKEJU

 

Oļegs Znaroks: Par Šupleru, ar mani vispār neviens nerunāja...


 - Ko varat teikt par baumām, kas izskanējušas sakarā ar to, ka Šuplers varētu kļūt par Latvijas izlases galveno treneri?

 - Par šo kungu ar mani vispār neviens, neko nav runājis. Jā es dzirdēju, kaut kādas baumas, bet nekas konkrēts nav bijis. Ar mani neviens neko nav apspriedis. Tas ko par mani raksta - Ka es it kā kategoriski atteicos, tas viss ir muļķības. Man to neviens nav piedāvājis.

 - Bet ja piedāvātu?

 - Viņam ir sava izpratne, man - sava. Es - glavenais treneris, kurš savāc sastāvu kā, netikai komandu, bet kā ģimeni. Tie ir asistenti, ārsti, masieri, slidu asinātāji un tā tālāk. Tas viss ir nopietni. Bet Šuplers - tas ir cilvēks no malas.

 - Runa gāja par to, lai pieslēgtu Šupleru priekš morāla un psihiska atbalsta, Rīgas Dinamo spēlētājiem, lai viņi spēlētu Latvijas izlses labā, nevis otrādāk.

 - Šuplers? Šie puiši kuri pašlaik spēlē Rīgas Dinamo, visi ir izgājuši caur mani. Pusi komandas es zinu 14-15 gadus un uzskatu, par saviem audzēkņiem. Un ko tagad - viņš ir Slovāks, un viņš stāstīs spēlētājiem, ka vajag spēlēt Latvijas labā. Murgs! Es spēlēju Latvijas izlsē, mani puiši arī spēlē. Es viņus visus labi zinu, kuram, kāds raksturs, viņi manā acu priekšā ir auguši.

 - Kādam ir izdevīga šādu baumu izplatīšana?


 - Drošivien, jā, ja tādi jautājumi paceļas. Tikai nesaprotu, kāpēc. Kāpēc atkal tas viss notiek pirms pasaules čempionāta. Ne man tas ir vajadzīgs, ne komandai. Atkal atgriežamies pie tā paša. Mums tagad tieši otrādāk, vajadzētu visiem apvienoties.

krievu valodā: SPIED ŠEIT
Komentāri (0)  |  2011-03-30 04:44  |  Skatīts: 11083x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Uzdot jautājumu: Jūlius Šuplers


Šeit var uzdot jautājumu:           Jūliuss Šuplers
Ps.-Krievu. val.
Komentāri (1)  |  2011-03-30 01:12  |  Skatīts: 10089x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Šuplers, dodas prom no Dinamo Rīga... " Ābols, vēl nav gatavs "...


Jūliuss Šuplers kurš 3 gadus vadīja Rīgas komandu, šodien paziņojis, ka  Šuplersnepagarinās līgumu ar Dinamo.

DR galvenais ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs saka: "Meklēsim, kādu treneri, kas varētu vadīt KHL komandu".
Jautāts arī par iespējamo Arta Ābola paaugstināšanu galvenā trenera postenī: " Ābols vēl nav gatavs vadīt KHL komandu, tagad vēl nē ".
Komentāri (0)  |  2011-03-30 00:45  |  Skatīts: 1137x         Ieteikt draugiem       TweetMe


KHL: Atlant, iespējams spēlēs pirmo reizi Gagarina izcīņas finālā


    Atlant komanda ir viena soļa attālumā, no Gagarina kausa fināla. Sērijā rezūltāts ir 3:0 un Pašlaik satraukumam (Priekš Atlant ) nav īpašas vajadzības, jo KHL vēsturē, Play-Off izcīņa, neviena komanda vēl nav izglābusies no 3:0 un visticamāk tā nebūs arī šoreiz.

    Sērijas atslēgas vārds - RAKSTURS

   
Raksturs ir tā lieta, kurā pārāki ir Atlant, un tas ir viņu trumpis, un ja Atlant ar tādu pašu sparu cīnīsies līdz beigām, iespējams Salavat Yulajev, būs ļoti grūti, arī ar tādiem meistariem kā - Radulovs, Toresens un Grigorenko, tas komentārus neprasa...
    
     Spēlētāju meistarība...

   
Šajā, ļoti svarīgajā aspektā, Lokomotiv ir neliels pārsvars - Demitra, Vasičeks un Rahuneks, bet Atalant arī daudz neatpaliek, jo viņiem arī ir labi spēlētāji, spilgtākie piemēri - Mozjakins, Irgls( kurš ilgu laiku spēlēja Loko), un arī Bulis.

     Loko izredzes izraut uzvaru...

   
Loko ir ļoti nelielas izredzes, bet tomēr ir, pat neskatotioes, ka sērijas 4 spēle būs Mitiščos. Ja loko kārtīgi izanalizēs, Atlant uzbrukumu, un atradīs robus aizsardzībā, un protams ar lielu azartu varēs uzvarēt, vismaz nākamajā spēlē. Vēl, kas var notikt, Atlant spēlētāji var par daudz sadomāties, un zaudēt uz tā pamata, bet uz to nevajadzētu paļauties, jo Atlant galvenais treneris ir Milošs Ržiha...

    Vai Atlant var salīdzināt ar "MVD"?Jo MVD arī nebija favorīts, iepriekšējā sezonā...

  
Atlantus no miličiem atšķir tas, ka Atlant ir ietekmīgāka komanda, ar lielākām zvaigznēm un šis nav tik liels pārsteigums kā pagājšsezon.
Komentāri (0)  |  2011-03-28 05:58  |  Skatīts: 687x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Rīgas "DINAMO " - Jaroslavļas "Lokomotiv" VISU VAI NEKO!!!


Rīgas "DINAMO " - Jaroslavļas "Lokomotiv"    

VISU VAI NEKO - Spēle notiks 17:45 pēc Latvijas laika, un Dinamiešiem šodien der tikai un  vienīgi uzvara. Šī būs jau piektā sērija spēle un sērijā rezūltāts līdz četrām uzvarām ir 3:1 LOKO labā. Dinamieši divās iepriekšējās mājas spēlēs zaudēja ar lielu " blīkšķi " (8:4 un 6:2).

KAS JĀDARA LAI VINĒTU - Visi zin, ka LOKO vājākais punkts ir vārtsargi un to vajag izmantot. Skatoties pēdējās spēles radās iespaids, ka visu ko dara Rīdzineiki, tas viņiem nesanāk, piemēram labās situācijās ripa aizslīd prom no lāpstiņas, vai aizmet garām vārtiem. Pret LOKO ir jāizmanto, katra vārtu gūšanas iespēja, jo Jaroslavļiešiem ir arī ļoti laba aizsardzības līnija. LOKO izmanto mūsu trumpjus, pret mums, bet ja tie ir mūsu trumji, kā visi saka, tad jau mums jāzin kā viņus neitralizēt. Noteikti nevajadzētu atstāt vienu pašu vārtsargu, pret meistraīgajiem LOKO uzbrucējiem un aizsargiem, jo tas ir nāves spriedums.

IEMETIENI - Iemetienos Jaroslavļiešiem pirmajās spēlēs bija diezgan, nospiedošs pārsvars, bet pēdējās mājas spēlēs šajā spēles aspektā varēja novērot patīkamu, augošu tndenci uzvarēt. Ja tu uzvari, iemetienu pie pretinieku vārtiem, tad ir ļoti liela iespējamība, ka radīsies bīstama situācija, un tad ir 60% iespējamība, ka tu iemetīsi, tādēļ, bez iemetieniem te arī nekas nebūs.

SKAITLISKAIS VAIRĀKUMS - Lai nu kas, bet vairākumu izspēlēt Dinamieši māk, un to pierāda tas, ka mēs Play-Off turnīrā esam labākā komanda pēc vairākuma izspēles 28,6%, Jaroslavļa 24,1%. Tas mums ir jāizmanto.

SKAITLISKAIS MAZĀKUMS - Arī mazākumā Dinamieši ir labāki nekā Jaroslavļa 77,8%, bet viņiem 75,5%. Mēs nedrīkstam ļaut LOKO garajiem spēlētājiem nosegt redzamību mūsu vārtsargiem, jo tad gandrīz 90% gadījumu ir vārtu guvums.

VĀRTSARGI - Bez mazākajām šaubām varam teikt, ka Dinamo ir labāks arī vārtsargu līnijā, jo mūsu vārtsargiem kļūdu praktiski nav, tikai tas, ka viņi nevar redzēt metiena brīdi. Ja Dinamo tā pat kā Lokomaotiv ietu uz vārtu priekšu drošāk, tad arī mums būtu vairāk uzvaras, un mazāk zaudējumi.

                                                Nu tad, lai izdodas. TIKAI RĪGA, TIKAI DINAMO!
Komentāri (2)  |  2011-03-16 16:33  |  Skatīts: 14434x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Alistratovs pamet "Traktor"


Kā kļuvis zinām no portāla sport.ru, "Traktor", vārtsargs Daņila Alistratovs pametis savu KHL klubu.
23 Mačos kuros viņš piedalījies, 20 gadīgais vārtsargs uzvarējis 7 mačos, vidēji spēlē ielaižot 2,61 ripu, un atvairījis 88,9% metienus. Pārējo statistiku apskatiet šeit : https://www.sports.ru/tags/3328175.html?type=stat
Atgādināsim,ka Čeļābinskiešu galvenais treneris Valērijs Belusovs, izskata 5 kanditatūras vārtsargam, uz nākamo sezonu
Komentāri (0)  |  2011-03-16 06:54  |  Skatīts: 1193x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Ville Nieminens " Novosibirka, kļuvusi par manām otrajām mājām "


 


Vai tu esi pārsteigts, ar kaut ko, Krievijas hokejā?

Neskatoties uz to ka visi spēlētāji ir ļoti meistarīgi un var daudz ko izdarīt izgājienā 1:1, tajā pašā laikā spēlējot pēc taktikas. Hokejs ir ļoti taktisks un gudrs.

Kā tu uzskati, tev sezona ir izdevusies?

Domāju, ka man, un visai manai komandai sezona bija izdevusies. Vienreiz Janvārī mēs iekritām „bedrē”, un tāpēc arī tālāk nekas nesanāca.

Ko tu vari teikt par Play-Off mačiem pret „Salavat Julajev”? Vai „Sibirj” parādīja visu uz ko ir spējīgi?

Viņi ir meistarīgāki par mums visos spēles aspektos, mums vienkārši nebija izredzes. Būtu bijis labāk ja mēs ieņemtu 5. vietu savā konferencē. Tad mums būtu bijis vairāk izredzes, pārliecinoši piedalīties Play-Off turnīrā.

Vai tu piekrīti, ka „Avangard”, vai „Metalurg” būtu bijuši parocīgāki pretinieki pret Novosibirsku?

Absolūti!!!

Tavā skatījumā, Rietumi un Austrumi ir vienādi spēku samēros?

Domāju, ka nē. Rietumos ir vieglāk iekļūt Play-Off, jo tur ir mazāk komandu.

Vai tev patika Novosibirkas atbalstītāji?

Es dievinu mūsu fanus. Ir ļoti jauki spēlēt tādā atmosfērā. Es ilgošos...

Vai tu gaidīji, ka pie rezūltāta 0:5 viņi neaizies, bet paliks un atbalstīs jūs?

Mums bija ļoti jauki, it īpāsi pēdējā mačā...Es vienmēr esmu uzskatījis, ka lielākais gods ir spēlēt profesionālu hokeju, un mums tas ir jāatceras. Pat tad kad mēs atradāmies grūtā situācijā, mēs cīnijāmies līdz beigām. Un es domāju, ka mēs to izdarījām. Bet pārējās komandas bija tik labas... Kad tev ir tādi atbalstītāji, kā Novosibirkā, tad tas ir kaut kas nopietns.

Vai tev patika Novosibirka, kā tu pavadīji brīvo laiku?

Man patika pilsēta, dažreiz vienkārši gāju uz Kafeinīcām, Restorāniem. Pārējo laiku pavadīju Internetā vai gulēju uz dīvāna. Vis, kas atiecas uz Novosibirsku... Man paliks lērums jauku atmiņu... Šie cilvēki man atļāva pietuvoties manai kūltūrai un izturējās pret mani ļoti labvēlīgi.

Šeit ir ļoti īpatnēji spēcīga kūltūra. Es centos apzināt Novosibirsku, un Krievu kūltūru.Man patika sazināties ar dažādiem cilvēkiem. Dažreiz ļoti pārdzīvoju, ka nevaru runāt Krieviski. Es uzskatu, ka Krievi ir ļoti līdzīgi Somiem. Godīgi sakot man ir sajūta, ka šeit ir manas otrās mājas. Tajā pašā laikā es gribētu, lai šeit būtu mani bērni, ģimene. Es un mans dēls Ville bijām ļoti patīkami pārsteigti kā pret mums šeit izturas. Viņš šeit spēlē 2001 gada dzimušo zēnu komandā. Ville, tāpat kā es, ir Uzbrucējs.

Kā tu uzskati, cik viņš ir talantīgs?

Viņš vēl ir bērns, bet viņš jūt spēles garšu, bet viņam priekšā, vēl gari, gari treniņi. Viņš slido kā es, spēlē kā es... Nezinu vai tas ir labi.

Droši vien labi...

Iespējams. Tagad man būs 5 mēnešu atpūta, un tajā laikā es viņu trenēšu.

Kas jūs pārsteidza šeit vis vairāk?

Pārsteidza Krievijas iedzīvotāji. Paiet kādas 2 nedēļas, kamēr viņi tevi uzmana, un tevi iepazīst. Bet kad paiet šis periods, tad viņi kļūst labi draugi.

Tas ir labi vai slikti?

Tas ir parezi. Tā tam ir jābūt. Piemēram ar mūsu komandas kapteini Aleksandru Boikovu, ir ļoti labas attiecības. Lielisks palīgs un vecis.

Kas vinēs Gagarina kausu?

Visi saka, ka tas būs „Salavat Julajev”...

 

Avots: HOTICE.RU

 

Komentāri (0)  |  2011-03-15 04:41  |  Skatīts: 613x         Ieteikt draugiem       TweetMe