PARHOKEJU

PARHOKEJU

 

Rīgas "DINAMO " - Jaroslavļas "Lokomotiv" VISU VAI NEKO!!!


Rīgas "DINAMO " - Jaroslavļas "Lokomotiv"    

VISU VAI NEKO - Spēle notiks 17:45 pēc Latvijas laika, un Dinamiešiem šodien der tikai un  vienīgi uzvara. Šī būs jau piektā sērija spēle un sērijā rezūltāts līdz četrām uzvarām ir 3:1 LOKO labā. Dinamieši divās iepriekšējās mājas spēlēs zaudēja ar lielu " blīkšķi " (8:4 un 6:2).

KAS JĀDARA LAI VINĒTU - Visi zin, ka LOKO vājākais punkts ir vārtsargi un to vajag izmantot. Skatoties pēdējās spēles radās iespaids, ka visu ko dara Rīdzineiki, tas viņiem nesanāk, piemēram labās situācijās ripa aizslīd prom no lāpstiņas, vai aizmet garām vārtiem. Pret LOKO ir jāizmanto, katra vārtu gūšanas iespēja, jo Jaroslavļiešiem ir arī ļoti laba aizsardzības līnija. LOKO izmanto mūsu trumpjus, pret mums, bet ja tie ir mūsu trumji, kā visi saka, tad jau mums jāzin kā viņus neitralizēt. Noteikti nevajadzētu atstāt vienu pašu vārtsargu, pret meistraīgajiem LOKO uzbrucējiem un aizsargiem, jo tas ir nāves spriedums.

IEMETIENI - Iemetienos Jaroslavļiešiem pirmajās spēlēs bija diezgan, nospiedošs pārsvars, bet pēdējās mājas spēlēs šajā spēles aspektā varēja novērot patīkamu, augošu tndenci uzvarēt. Ja tu uzvari, iemetienu pie pretinieku vārtiem, tad ir ļoti liela iespējamība, ka radīsies bīstama situācija, un tad ir 60% iespējamība, ka tu iemetīsi, tādēļ, bez iemetieniem te arī nekas nebūs.

SKAITLISKAIS VAIRĀKUMS - Lai nu kas, bet vairākumu izspēlēt Dinamieši māk, un to pierāda tas, ka mēs Play-Off turnīrā esam labākā komanda pēc vairākuma izspēles 28,6%, Jaroslavļa 24,1%. Tas mums ir jāizmanto.

SKAITLISKAIS MAZĀKUMS - Arī mazākumā Dinamieši ir labāki nekā Jaroslavļa 77,8%, bet viņiem 75,5%. Mēs nedrīkstam ļaut LOKO garajiem spēlētājiem nosegt redzamību mūsu vārtsargiem, jo tad gandrīz 90% gadījumu ir vārtu guvums.

VĀRTSARGI - Bez mazākajām šaubām varam teikt, ka Dinamo ir labāks arī vārtsargu līnijā, jo mūsu vārtsargiem kļūdu praktiski nav, tikai tas, ka viņi nevar redzēt metiena brīdi. Ja Dinamo tā pat kā Lokomaotiv ietu uz vārtu priekšu drošāk, tad arī mums būtu vairāk uzvaras, un mazāk zaudējumi.

                                                Nu tad, lai izdodas. TIKAI RĪGA, TIKAI DINAMO!
Komentāri (2)  |  2011-03-16 16:33  |  Skatīts: 14433x         Ieteikt draugiem       TweetMe
?* - 2011-03-16 17:11
Jāsmejas par vājajiem LOKO vārtsargiem! Resnais dziedonis Holts pēdējā spēlē tādā gadījumā vispār nebija vārtos.

admin* - 2011-03-17 01:33
Bet pēc statistikas skatoties...


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ