PARHOKEJU

PARHOKEJU

 

Oļegs Znaroks: Par Šupleru, ar mani vispār neviens nerunāja...


 - Ko varat teikt par baumām, kas izskanējušas sakarā ar to, ka Šuplers varētu kļūt par Latvijas izlases galveno treneri?

 - Par šo kungu ar mani vispār neviens, neko nav runājis. Jā es dzirdēju, kaut kādas baumas, bet nekas konkrēts nav bijis. Ar mani neviens neko nav apspriedis. Tas ko par mani raksta - Ka es it kā kategoriski atteicos, tas viss ir muļķības. Man to neviens nav piedāvājis.

 - Bet ja piedāvātu?

 - Viņam ir sava izpratne, man - sava. Es - glavenais treneris, kurš savāc sastāvu kā, netikai komandu, bet kā ģimeni. Tie ir asistenti, ārsti, masieri, slidu asinātāji un tā tālāk. Tas viss ir nopietni. Bet Šuplers - tas ir cilvēks no malas.

 - Runa gāja par to, lai pieslēgtu Šupleru priekš morāla un psihiska atbalsta, Rīgas Dinamo spēlētājiem, lai viņi spēlētu Latvijas izlses labā, nevis otrādāk.

 - Šuplers? Šie puiši kuri pašlaik spēlē Rīgas Dinamo, visi ir izgājuši caur mani. Pusi komandas es zinu 14-15 gadus un uzskatu, par saviem audzēkņiem. Un ko tagad - viņš ir Slovāks, un viņš stāstīs spēlētājiem, ka vajag spēlēt Latvijas labā. Murgs! Es spēlēju Latvijas izlsē, mani puiši arī spēlē. Es viņus visus labi zinu, kuram, kāds raksturs, viņi manā acu priekšā ir auguši.

 - Kādam ir izdevīga šādu baumu izplatīšana?


 - Drošivien, jā, ja tādi jautājumi paceļas. Tikai nesaprotu, kāpēc. Kāpēc atkal tas viss notiek pirms pasaules čempionāta. Ne man tas ir vajadzīgs, ne komandai. Atkal atgriežamies pie tā paša. Mums tagad tieši otrādāk, vajadzētu visiem apvienoties.

krievu valodā: SPIED ŠEIT
Komentāri (0)  |  2011-03-30 04:44  |  Skatīts: 11082x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ