PARHOKEJU

PARHOKEJU

 

KHL: Atlant, iespējams spēlēs pirmo reizi Gagarina izcīņas finālā


    Atlant komanda ir viena soļa attālumā, no Gagarina kausa fināla. Sērijā rezūltāts ir 3:0 un Pašlaik satraukumam (Priekš Atlant ) nav īpašas vajadzības, jo KHL vēsturē, Play-Off izcīņa, neviena komanda vēl nav izglābusies no 3:0 un visticamāk tā nebūs arī šoreiz.

    Sērijas atslēgas vārds - RAKSTURS

   
Raksturs ir tā lieta, kurā pārāki ir Atlant, un tas ir viņu trumpis, un ja Atlant ar tādu pašu sparu cīnīsies līdz beigām, iespējams Salavat Yulajev, būs ļoti grūti, arī ar tādiem meistariem kā - Radulovs, Toresens un Grigorenko, tas komentārus neprasa...
    
     Spēlētāju meistarība...

   
Šajā, ļoti svarīgajā aspektā, Lokomotiv ir neliels pārsvars - Demitra, Vasičeks un Rahuneks, bet Atalant arī daudz neatpaliek, jo viņiem arī ir labi spēlētāji, spilgtākie piemēri - Mozjakins, Irgls( kurš ilgu laiku spēlēja Loko), un arī Bulis.

     Loko izredzes izraut uzvaru...

   
Loko ir ļoti nelielas izredzes, bet tomēr ir, pat neskatotioes, ka sērijas 4 spēle būs Mitiščos. Ja loko kārtīgi izanalizēs, Atlant uzbrukumu, un atradīs robus aizsardzībā, un protams ar lielu azartu varēs uzvarēt, vismaz nākamajā spēlē. Vēl, kas var notikt, Atlant spēlētāji var par daudz sadomāties, un zaudēt uz tā pamata, bet uz to nevajadzētu paļauties, jo Atlant galvenais treneris ir Milošs Ržiha...

    Vai Atlant var salīdzināt ar "MVD"?Jo MVD arī nebija favorīts, iepriekšējā sezonā...

  
Atlantus no miličiem atšķir tas, ka Atlant ir ietekmīgāka komanda, ar lielākām zvaigznēm un šis nav tik liels pārsteigums kā pagājšsezon.
Komentāri (0)  |  2011-03-28 05:58  |  Skatīts: 687x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ