PARHOKEJU

PARHOKEJU

 

Dinamo Rīga: No ģitāras, līdz copēšanai...


Kas jums viss vairāk palicis atmiņā no Rīgas?

Marks Hartigans:
 - Es šeit spēlēju jau pirmajā sezonā, tāpēc īpašu pārsteigumu nebija, izņemot Krisu Holtu, kurš spēlēja ģitāru, sēžot uz balkona. Un ļoti labi palikusi atmiņā sērija ar Maskaviešiem - tas bija forši.

Broks Trotters:
 - Man ļoti patika vecrīga un pelēkie zirņi, tie laikam šeit skaitās nacionālais ēdiens, ja? Un ja runā par hokeju, tad nekad neaizmirsīšu to atmosfēru, kas šeit valdīja Play-off. Neticami, bet fani šeit ir tiešām sestais spēlētājs!

Kriss Holts:
 - Es neaizmirsīšu, kā mēs ar Miku Tellqvistu pavadījām laiku, spēlējot biljardu, to kā mēs ēdām ceptus spārniņus, un noteikti neaizmirsīšu fanus - viņi ir satriecoši!

Tomašs Surovijs:
 - Žurnālisti un atbalstītāji ir ļoti adekvāti. Tas nenozīmē, ka šeit ir vājprāts, vienkārši ir patīkami atbildēt uz labi noformulētiem jautājumiem, un neviens tevi nerauj aiz krekla, visi ir ļoti pieklājīgi. Paldies, starpcitu (smejas)!

Ar ko draudzējaties, no Latviešu spēlētājiem?

Hartigans:
 - Man ļoti patīk Rēdlihu trio! Jautrākais ir Miķelis, laipnākais Jēkabs, bet nopietnākis Krišijānis.

Trotters:
 - Visvairāk sadraudzējos ar Hartiganu, un tagad gaidu, kad tā bremze pārģērbsies (smejas)! Man patika Saša un Lauris - viņi ir pilnīgi atšķirīgi, bet ar viņiem ir smieklīgi un jautri.

Holts:
 - Rodrigo Laviņš un Mikaels Tellkvists - draudzīgi šajā sezonā. Ā, nu vēl Ainārs Podziņš foršs puikiņš (smejas)!

Surovijs:
 - Es neesmu ļoti sabiedrisks, bet ļoti patika Sandis Ozoliņš un Galviņš. Nezinu kāpēc esmu sadraudzējies ar aizsargiem, bet viņi ir forši.

Dinamo hokejisti

Vai sekosiet Latvijas izlases gaitām PČ?

Hartigans:
 - O, pēc tā ka Ozoliņš ir Latvijas izlases ģenerāl menedžers latvijas izlasei, protams skatīšos (smejas). Pēc iespējas skatos visas spēles, bet uz saviem biedriem, kāpēc lai neskatītos?

Trotters:
 - Jā skatīšos. es starp citu, līdz Rīgas Dinamo sekoju līdzi PČ notikumiem, un Latvija deva iespēju pievērst sev uzmanību. A tagad kad spēlēju Dinamo, protams, ka skatīšos, pat skatīšos atkārtojumus.

Holts:
 - Godīgi? Neskatīsos. Es labāk skatos uz Ameriku un Kanādu, bet uz mūsējiem kaut kā nevelk!

Surovijs:
 - Tabulās ieskatīšos, bet neskatīšos spēles, jo pats būšu aizņemts.

Ko darīsiet pirmo, kad atgriezīsieties mājās?

Hartigans:
 - Viennozīmīgi pāris dienas negulēšu bez pusdienu pārtraukuma. Vispār, ziniet es ļoti esmu noilgojies pēc savām mazajām meitiņām. Man bija lieli svētki, kad manas meitiņas atbrauca pie manis uz Rīgu, bet tagad pats braucu pie viņām! Es ļoti gribu pavadīt pēc iespējas lielāku laiku ar viņām.

Trotters:
 - Manā ģimenē ir četri brāļi, un es pēc viņiem ļoti skumstu! Tāpēc, kā Hārtijs, negulēšu, bet noteikti pavadīšu ar viņiem laiku. Bet vēl es ļoti gribu Kanādas kukurūzas kraukšķus, ļoti garšīgi un asi, bet no rīta negribas (smejas).

Holts:
 - Ar bērniem darīšu bleiņas, ar sievu pasēdēšu, paspēlēšu viņai ģitāru. Jā un kaut kā izgulēties gribas, savādā nervi sagandēti.

Surovijs:
 - Varbūt izklausīsies smieklīgi, bet es gribu pie mums Slovākijā, pazvejot, bet vai atradīšu laiku, nezinu - mani gaida treniņi.

Komentāri (1)  |  2011-03-28 06:49  |  Skatīts: 15877x         Ieteikt draugiem       TweetMe
admin* - 2011-03-28 07:05
paldies, ka mūsējie ir tik atklāti, un vispār paldies par 2010/11 sezonu.
Ar katru sezonu ir ar vien labāk, un labāk, bail iedomāties, kas būs nākamsezon ja turpinās tā attīstīties...


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ