PARHOKEJU

PARHOKEJU

 

Laviņš " Nevaru spēlēt izlasē, ja man neuzticas " ...


Šobrīd zināms tas, ka pasaules čempionātā, kurš notiks Slovākijā, nespēlēs Jānis Sprukts, Guntis Galviņš un Rodrigo Laviņš, kurš atzinis, ka nevar spēlēt izlasē, ja viņam neuzticas. Arī Sandis Ozoliņš vakar portālam Sportacentrs.com apliecināja, ka Laviņš šogad izlasē nespēlēs. ''Ar Rodrigo Laviņu mums bija laba saruna. Apspriedām konkurenci aizsargu vidū un nolēmām, ka šogad uz vietu izlasē viņš nepretendēs. Tas gan nekādā gadījumā nenozīmē, ka viņš pieliek punktu karjerai izlasē,'' teica Sandis.

''Saprotiet vienu, nevaru spēlēt, ja man neuzticas,'' laikrakstam Telegraf saka Rodrigo Laviņš. ''Visu saprotu, jo šoreiz treneri uzsvaru liks uz citiem spēlētājiem. Mans laiks izlasē lēnām sāk iztecēt... Protams, par to esmu informējis arī Latvijas hokeja izlases ģenerālmenedžeri Sandi Ozoliņu. Viņš ir lietas kursā par to, ka šogad pasaules čempionātā nespēlēšu. Tāpat to zina arī Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.''

''Līdzīgas situācijas, kad man neuzticas, jau bijušas. Piemēram, spēlē ar Kanādu 2009. gada pasaules čempionātā mani laukumā neizlaida trešajā trešdaļā. Nākamajā čempionātā, kurš notika Vācijā, es vairs nebraucu. Arī olimpiskajās spēlēs, kuras notika Vankūverā, spēlēju maz. Tas nozīmē to, ka neesmu komandas pamatsastāva spēlētājs. Veselības stāvolis? Viss kārtībā. Protams, ar katru gadu viss kļūst daudz sarežģītāk,'' izlases notikumus atceras Laviņš.

''Rīgas ''Dinamo''? Protams, ka gribētu vēl uzspēlēt šajā komandā. Šobrīd līgums ar ''Dinamo'' man beidzies, bet jauns vēl nav piedāvāts. Cik man zināms, tad šobrīd nevienam tas nav piedāvāts. Nākamnedēļ komandas ģenerālmenedžeris būs Rīgā un tad, visticamāk, sarunas arī norisināsies. Uz ko ceru? Esmu gatavs uz jebkādu pavērsienu. Pieļauju, ka man nepiedāvās jaunu līgumu... Ko tad darīšu? Šobrīd vēl par to neesmu domājis, taču noteikti zinu vienu – karjeru nebeigšu tādās valstīs kā Itālija,'' tā Rodrigo.

Komentāri (0)  |  2011-03-30 00:48  |  Skatīts: 1062x         Ieteikt draugiem       TweetMe