PARHOKEJU

PARHOKEJU

 

Intervija: Kristaps Legzdiņš


1)Kur tu sāki trenēties hokejā un kāpēc? Kāds bija tavs pirmais klubs?

Es sāku trenēties EVHS ( Edmunda Vasiļjeva hokeja skolā ), tētis mani ievirzīja hokeja gaitās, jo pats spēlēja hokeju, kad bija jauns un aizveda mani uz pāris treniņiem un man iepatikās.

2) Kas bija tavs pirmais treneris?

Edmunds Vasiļjevs

3) Kāds bija tavs bērnības elks hokejā?

 Peters Forsbergs ir, mans bērnības un tagadējais elks, biju ļoti apbēdināts, kad viņš paziņoja par savas hokejista karjeras beigšanu.

4) Kāpēc tu izlēmi braukt spēlēt hokeju uz Zviedriju?

 Zviedrijā ir ļoti augsts līmenis junioru hokejā, uzskatu ka Zviedrija ir labākā hokeja valsts Eiropā ar lieliskām izaugsmes iespējām.

5) Kad aizbrauci uz Zviedriju kādi bija tavi pirmie iespaidi par Zviedru hokeju un valsti kā tādu?

 Iespaidi bija tikai tie labākie, patīk Zviedrija kā valsts pati par sevi. Lieliska izglītības sistēma, skaista daba. Jāuzsver ka, ļoti laipni cilvēki, bet viņiem ir viens mīnus, Zviedri ir ļoti patriotiski un uzskata, ka viņu valsts ir viss labākā. Bet es saprotu kāpēc viņi ir tik patriotiski, viņiem ir ar ko lepoties. Hokeja ziņā iespaidi arī bija ļoti labi, spēcīgas līgas, sakārtota hokeja sistēma, labi spēlētāji un šajā valstī arī ļoti mīl hokeju. nespēju iedomāties kaut ko sliktu ,ko varētu pateikt par pašu valsti vai hokeju.

6) Pastāsti kaut ko par savu klubu Sunne?(arēna, vieta kur atrodas, spēlētāji u.t.t.)

 Nav gluži spēcīgākais vai populārākais klubs Zviedrijā, bet šeit ir labs jauniešu hokejs, labi treneri un visas iespējas trenēties un kļūt par labāku hokejistu. Arēna nav pārāk jauna, vispār Zviedrijā ir vecas arēnas, bet ir labā stāvoklī un pietiekoši liela, precīzu ietilpību, gan nevarēšu pateikt. Pašu pilsētu sauc Sunne tāpēc arī tāds kluba nosaukums, apmēram 400km no Stokholomas uz Oslo pusi atrodas šī pilsēta. Lieliski spēlētāji un esmu ieguvis ļoti daudz labus draugus, sajūta it kā jau visu mūžu būtu šeit spēlējis. Esmu apmierināts ar visu šādā ziņā.

7) Kā vērtē savu sniegumu šajā sezonā?

Šī laikam ir mana labākā sezona Zviedrijā, statistikas ziņā. Esmu aizvadījis 22 spēles un guvis 18 punktus ( 7 vārti un 11 piespēles ), 8 soda minūtes, un lietderības koeficients +15 (24 labākais visā līgā).

8)Vai tavam klubam ir lielas cerības uz iekļūšanu Superelitē?

 Atlikušajās četrās spēlēs jāgūst 1 punkts un būsim pirmie mūsu divīzijā un tas mums dos iespējas marta vidū spēlēt kvalifikācijā uz tikšanu Super elitē, kluba mērķis ir izcīnīt vietu Super elitē.

9) Kādi plāni par nākamo sezonu?

 Ir vairāki varianti, bet pagaidām nekas tāds konkrēts nav. Jebkurā gadījumā, ja mums izdosies tikt Super elitē, tad ir diezgan liela iespējamība, ka palikšu šeit.
10)Ko tu gribētu sasniegt hokejā?

 Visu hokejistu sapnis ir tikt NHL (Smejas), protams, ka es arī gribētu aizsniegties līdz NHL. Bet ja tā nedaudz reālistiskāk, tad mērķis varētu būt, spēlēt hokeju tādā

Līmenī, lai tā būtu mana pamatnodarbošanās.

11)Novēlu sasniegt savus mērķus!

Paldies!                                                                    Statistika:  https://www.eliteprospects.com/player.php?player=24231

Komentāri (0)  |  2011-03-15 16:52  |  Skatīts: 1529x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ